Ienāc vai autorizējies ar

Ienākt
Reģistrējies | Esi aizmirsis paroli?

Biežāk uzdotie jautājumi

Kas ir vēstnesis?
Vēstnesis var būt jebkurš sociāli aktīvs cilvēks, kas reģistrējies portālā womstar.lv, piedalās dažādu produktu testos, kā arī dalās ar savu viedokli par iepazīto produktu sociālajos tīklos un draugu vidū. Aktīvākie vēstneši saņem vērtīgas balvas no WomStar sadarbības partneriem. http://www.diena.lv/latvija/viedokli/popularize-zimolu-caur-lietotaju-atsauksmem-14077029

Kā kļūt par zīmolu vēstnesi?
Jāaizpilda anketa, kas pieejama šeit. Portālā nevar reģistrēties personas, kas ir jaunākas par 16 gadiem. http://www.delfi.lv/news/national/commercials/par-zimolu-vestnesi-var-klut-jebkura-vecuma.d?id=46666131
Vai produkti testēšanai tiek piešķirti visiem vēstnešiem?
Tas ir atkarīgs no konkrētā produkta mērķauditorijas un pieejamo produktu daudzuma. Lūdzu, ņemiet vērā, ka testējamo produktu apjoms ir ierobežots. Ekskluzīvi produkti tiek piešķirti aktīvākajiem vēstnešiem, kas ir regulāri piedalījušies visos womstar.lv piedāvātajos testos un aktīvi dalījušies savā pieredzē. Atsevišķām preču grupām ir noteikti vecuma ierobežojumi saskaņā ar LR likumdošanu.
Vai par preču testēšanu kaut kas ir jāmaksā?
Nē, visu preču un pakalpojumu izmantošana vēstnešiem ir par brīvu. Dalība portālā WomStar.lv ir brīvprātīga un vēstnešiem ir bez jebkādas maksas. Arī testētās preces vēstneši var paturēt. Izņēmumi: ekskluzīvas preces, kas pēc testa beigām ir jāatgriež WomStar, bet par to vēstneši tiek iepriekš brīdināti, piemēram, automašīnu testi, foto/video tehnika, telefoni u.tml.
Kā notiek produktu testēšana?
Vēstnešiem tiek piešķirti produktu paraugi ar konkrētās preces aprakstu un instrukciju, kam tieši jāpievērš uzmanība, kā pareizi veicams tests, un ieteikumi, kā dalīties ar savu pieredzi par izmēģināto produktu sociālajos tīklos un paziņu lokā. Īstenoto projektu piemēri aplūkojami šeit. 
Vai vēstneši vienmēr saņem testēšanā produktu vai pakalpojumu?
Nē, jo dažkārt mūs interesēs Tavs viedoklis tikai aptaujas veidā par kādu preci, pakalpojumu vai uzņēmumu. Esi atsaucīgs, jo tā Tu palielini savas iespējas tikt izvēlētam preču testa grupā. 
Kādēļ vēstnešiem ir detalizēti jāiepazīstina ar sevi, atbildot uz reģistrācijas anketas jautājumiem?
Mēs augstu vērtējam ikviena vēstneša vēlmi piedalīties produktu izvērtēšanā un ieguldīto laiku, tāpēc esam izstrādājuši kritērijus, pēc kuriem atlasām potenciālos produkta vēstnešus atbilstoši to zināšanām un interesēm. Mēs neapgrūtinām vēstnešus ar produktiem vai jautājumiem, kas neatbilst viņu norādītajai informācijai. Vēstnešu sniegtā informācija par sevi ir pamats abpusēji interesantas sadarbības veidošanai.
Kā es uzzināšu, ka esmu izvēlēts par vēstnesi?
Tu saņemsi  e-pastu no WomStar ar apstiprinājumu, ka esi izvēlēts par konkrēta produkta vēstnesi, un instrukciju, kas Tev turpmāk kā vēstnesim ir jādara. Ja e-pastā apstiprināsi savu vēlmi testēt šo produktu, Tu tiksi iekļauts attiecīgā produkta vēstnešu grupā. 
Vai es pats varu pieteikties par vēstnesi kādam portāla produktam?
Tu vari pieteikties uz vēstneša statusu ikvienam produktam, kas Tevi interesē un kuru piedāvājam, tomēr atceries, ka vēstnešu skaits var būt ierobežots. Ja tiksi izvēlēts par vēstnesi, saņemsi apstiprinājumu par to no WomStar.
Kā es saņemšu produktus testam?
Par to tiksi informēts vēstneša apstiprinājuma e-pastā. Preces Tev tiks nogādātas uz to adresi, kuru norādīji reģistrācijas anketā. Ja adrese mainās, veic izmaiņas savā reģistrācijas anketā vai informē mūs: info@womstar.lv.
 

PIESAKI SAVU ZĪMOLU

Piesaki projektam savu zīmolu, preci vai pakalpojumu.

INSTAGRAM