Ienāc vai autorizējies ar

Ienākt
Reģistrējies | Esi aizmirsis paroli?

Noteikumi

REĢISTRĀCIJA

Aizpildi portālā īsu pieteikuma anketu. Pēc tam Tu saņemsi apstiprinājuma e-pastu, ka esi reģistrēts par portāla dalībnieku un vari kļūt par womstar.lv vēstnesi.

VĒSTNEŠI

Lai kļūtu par kāda zīmola vai jaunas preces brīvprātīgo vēstnesi, apskaties portālā šobrīd notiekošos projektus. Izvēlies sev interesējošo un piesakies! Lai mēs labāk iepazītu Tevi un turpmāk piedāvātu testēt tikai tās preces, kas atbilst Tavām interesēm, Tev vienu reizi būs jāaizpilda vēstneša profila anketa.

PRECE

Portāls piedāvā bez maksas testēt Latvijas ražotāju un starptautisku kompāniju jaunākos produktus. Pat tādus, kuri drīzumā parādīsies Latvijas tirgū vai kuri vēl ir izstrādes stadijā. Preces paliek vēstnešu rīcībā arī pēc testa beigām, izņemot ekskluzīvas lietas, piemēram, auto, TV u.tml. Dažkārt ekskluzīvajām precēm vēstneši var saņemt papildus īpašu piedāvājumu no mūsu sadarbības partneriem – būsi viens no pirmajiem, kas testēto preci, piemēram, jaunākās paaudzes viedtālruni vai TV, varēs iegādāties ar ievērojamu atlaidi, turklāt vēl pirms tirdzniecības uzsākšanas Latvijā.

TESTS

Saņemot preci, zīmola vēstnesis saņem arī tās aprakstu ar instrukciju, kā tests veicams. Tests nozīmē, ka Tev būs jāizvērtē šī prece kā potenciālam tās pircējam – kas Tev patika un kas nepatika, kādas ir preces priekšrocības u.tml. un savi novērojumi, viedoklis jāreģistrē portālā - produkta aptaujas anketā. Tāpat testēšanas laikā varēsi uzdot jautājumus ražotājam, kurš uz tiem sniegs atbildes, lai Tu labāk iepazītu produktu. Ražotājs ir uzticējis Tev testēšanai produktu, jo viņam ir svarīgs Tavs personīgais viedoklis, un ražotājs ir gatavs iesaistīties dialogā par lietām, kuras būtu vērts produktā turpmāk pilnveidot.

BUZZ

Mums, kā arī Taviem draugiem un paziņām ir svarīgs Tavs vērtējums un viedoklis. Tu zini, ka draugi ieklausās Tavos padomos, jo ir jomas, kurās esi lielāks eksperts nekā viņi. Tāpēc esi aktīvs un sniedz savas atsauksmes par testēto produktu. Palīdzi draugiem un paziņām ar Tavām rekomendācijām izvēlēties uzticamus produktu vai pakalpojumu sniedzējus. Dalies ar savu viedokli sociālajos tīklos vai draugu pasākumos. Jo aktīvāks un ietekmīgāks kā viedokļa veidotājs kļūsi, jo  lielākas iespējas sev radīsi testēt tieši ekskluzīvos produktus un saņemt ļoti vērtīgas balvas.

PIESAKI SAVU ZĪMOLU

Piesaki projektam savu zīmolu, preci vai pakalpojumu.

INSTAGRAM