Ienāc vai autorizējies ar

Ienākt
Reģistrējies | Esi aizmirsis paroli?
img

Colgate® Maximum Cavity Protection

Piesakies inovatīvās zobu pastas Colgate® Maximum Cavity Protection ar cukurskābju neitralizētāju testam un iegūsti dāvanu karti zobārstniecības pakalpojumiem 50 EUR vērtībā!

  • Mēs meklējam 45 vēstnešus, kam ir svarīga savu un bērnu zobu veselība un kam patīk dalīties ar saviem iespaidiem sociālajos tīklos.

Lai pieteiktos Colgate® Maximum Cavity Protection izmēģināšai, Tev tikai:

1. Jāreģistrējas vēstnešu vietnē www.womstar.lv un jāaizpilda anketa (ja esi jau reģistrējies, jāautorizējas ar savu e-pastu un paroli);

2. Jāpiesakās Colgate® Maximum Cavity Protection zobu pastas izmēģināšanas projektam.

3. Ja būsi starp tiem, kurus izvēlēsimies projektam, informēsim Tevi par to personīgi uz norādīto e-pastu.

4. Izvēlētie vēstneši saņems:

  • 2 Colgate® Maximum Cavity Protection Fresh Mint zobu pastas, kā arī Colgate® Maximum Cavity Protection Junior zobu pastu un Colgate® Maximum Cavity Protection zobu suku.
  • Izmēģinājuma rokasgrāmatu.
  • Produktus bez maksas var saņemt Womstar.lv birojā Rīgā, Dzirnavu ielā 43-4.

5. Balvas labākajiem vēstnešiem: trīs labākie un aktīvākie vēstneši katrs saņems 50 EUR dāvanu karti zobārsniecības pakalpojumiem „Dr. Butkēvičas zobārstniecības prakse” (http://drbutkevica.eu/).

Kas ir Colgate® Maximum Cavity Protection ar cukurskābju neitralizētāju?

Zobu pasta Colgate® Maximum Cavity Protection ar cukurskābju neitralizētāju ir 21. gadsimta produkts. Salīdzinot ar parastajām pretkariesa zobu pastām, kas satur tikai fluoru, Colgate Maximum Cavity Protection® sastāvā ir arī arginīns un kalcija savienojums (kalcija karbonāts), kas kopā veido unikālu formulu. Tā cīnās ar cukurskābēm zobu aplikumā, kas ir kariesa cēlonis Nr. 1. Tādējādi zobiem kaitīgie savienojumi tiek iznīcināti, cik vien ātri iespējams, vēl pirms tie spēj izraisīt kariesu. Papildus tam kalcija florīdi novērš emaljas demineralizāciju.

Līdz ar to jaunais Colgate produkts:

  • 4 reizes labāk remineralizē zobu emalju.
  • Par gandrīz 20% samazina caurumu rašanos zobos.
  • Par 50% samazina kariesa risku.

Turklāt, pateicoties regulārajai lietošanai, jaunā zobu pasta spēj novērst jaunu caurumu veidošanos zobos!

Colgate® Maximum Cavity Protection Junior zobu pastu, kura paredzēta bērniem no 7 gadu vecuma, zobārste Jeļena Verulidze[1] īpaši iesaka lietot bērniem un pusaudžiem, jo viņu zobiem ir nepieciešama īpaša aizsardzība zobu mineralizācijas laikā.[1] Sia "Dental Practice", Firsa Sadovnikova iela 20, 310.kab., t. 29811650.

 PIESAKI SAVU ZĪMOLU

Piesaki projektam savu zīmolu, preci vai pakalpojumu.

INSTAGRAM