Ienāc vai autorizējies ar

Ienākt
Reģistrējies | Esi aizmirsis paroli?
img

Foodout.lv

Piesakies bezmaksas Foodout ēdiena piegādes testam!  Divi aktīvākie vēstneši pēc projekta saņem 50 EUR dāvanu karti no Foodout

 

⭐ Meklējam 10 vēstnešus, kam patīk garšīgi paēst un kas vēlētos bez maksas izmēģināt Foodout ēdienu piegādes pakalpojumus, pastāstot par tiem saviem draugiem sociālajos tīklos.

Lai pieteiktos Foodout ēdienu piegādes testam, Tev tikai:

1. Jāreģistrējas vēstnešu vietnē www.womstar.lv un jāaizpilda anketa (ja esi jau reģistrējies, jāautorizējas ar savu e-pastu un paroli).

2. Jāpiesakās bezmaksas Foodout ēdienu piegādes izmēģināšanas projektam.

3. Ja būsi starp tiem, kurus izvēlēsimies projektam, informēsim Tevi par to personīgi uz norādīto e-pasta adresi.

4. Izvēlētie vēstneši saņems:

⭐divas Foodout dāvanu kartes 20 eur vērtībā un atlaižu kodu, ar ko padalīties ar saviem draugiem un sekotājiem sociālajos tīklos;

⭐testēšanas rokasgrāmatu;

⭐testēšanas komplektu varēs saņemt Womstar.lv birojā Rīgā, Dzirnavu ielā 43-4;

5. Balva labākajiem vēstnešiem: divi labākie un aktīvākie Foodout ēdienu piegādes pakalpojumu vēstneši katrs savā īpašumā iegūs dāvanu karti 50 eur vērtībā.

Foodout – lielākais ēdienu piegādes portāls Baltijā. Uzņēmums darbojas arī Lietuvā,  Igaunijā un Ukrainā. Foodout sniedz Tev iespēju izgaršot dažādu pasaules virtuvju garšas un gūt neatkārtojamu ēdienu baudīšanas pieredzi! Apkopojot vairāk nekā 100 dažādus restorānus, kafejnīcas un bistro vienuviet, portāls Tev sniedz iespēju vēlamo ēdienu atrast ātri un ērti. Foodout plašajā piedāvājumu klāstā atradīsi visu, sākot ar picām, suši, klasiskajiem ēdieniem, burgeriem, pusdienu piedāvājumiem, salātiem, kā arī kliņgeriem un kūkām svētku galdam.

Vienkārši atver Foodout mājaslapu, ievadi savu adresi, atzīmē ēdienu, ko vēlies pasūtīt no restorānu saraksta, un Foodout piegādās to uz Tev vēlamo adresi mājās vai darbā. Foodout darbojas arī mobilajā aplikācijā – ievadi adresi, izvēlies ēdienu un gaidi kurjera ierašanos!

Plašāka informācija par Foodout - https://foodout.lv/

 

 Atlikušas 0 dienas!

PIESAKI SAVU ZĪMOLU

Piesaki projektam savu zīmolu, preci vai pakalpojumu.

INSTAGRAM