Ienāc vai autorizējies ar

Ienākt
Reģistrējies | Esi aizmirsis paroli?
img

NIVEA Repair & Targeted Care

Piesakies jaunās matu kosmētikas līnijas NIVEA Repair & Targeted Care testam un iegūsti DROGAS dāvanu karti 50 vai 25 EUR vērtībā!
 
 • Meklējam 15 vēstnešus, kas vēlas izmēģināt jaunos matu kopšanas līdzekļus – NIVEA Repair & Targeted Care šampūnu un kondicionieri.

 

Lai pieteiktos NIVEA Repair & Targeted Care izmēģināšanai, Tev tikai:
 
 1. jāreģistrējas vēstnešu vietnē www.womstar.lv un jāaizpilda anketa (ja esi jau reģistrējies, jāautorizējas ar savu e-pastu un paroli).
 2. Jāpiesakās NIVEA Repair & Targeted Care matu kopšanas līdzekļu izmēģināšanas projektam.
 3. Ja būsi starp tiem, kurus izvēlēsimies projektam, informēsim Tevi par to personīgi uz norādīto e-pastu.
 4. Izvēlētie vēstneši saņems:

 

 • 2 NIVEA Repair & Targeted Care šampūna un kondicioniera komplektus.
 • Izmēģinājuma rokasgrāmatu.
 • Produktus bez maksas var saņemt Womstar.lv birojā Rīgā, Dzirnavu ielā 43-4.

 

Balvas labākajiem vēstnešiem: aktīvākais vēstnesis saņems DROGAS dāvanu karti 50 EUR vērtībā, bet otrais un trešais aktīvākais vēstnesis katrs saņems DROGAS dāvanu karti 25 EUR vērtībā.

Ar ko jaunie NIVEA Repair & Targeted Care matu kopšanas produkti ir īpaši?
 
NIVEA Repair & Targeted Care līnijas pamatā ir viedā tehnoloģija KERADETECT™, kas, nepadarot matus smagus, atjaunos un stiprinās to struktūru visā to garumā tieši bojātajās vietās, lai mati būtu skaisti, spēcīgi un spīdīgi. 
KERADETECT™ tehnoloģijas noslēpums balstās uz to, ka tā nodrošina līdz šim nepieredzētu precizitāti matu atjaunošanā, atjaunojot tos tieši bojātajās vietās un vienlaicīgi darbojoties trijās plaknēs: 
 • stiprinot mata ārējo slāni, pateicoties kuram tiek aizsargāta arī mata garoza,
 • kopjot un barojot matu no iekšpuses, 
 • stiprinot un atjaunojot tā struktūru, un līdz ar to novēršot matu galu šķelšanos. 

 

Precīza sausu un lūstošu matu atjaunošana kļuva iespējama, pateicoties unikālam trīs aktīvo vielu savienojumam KERADETECT™ tehnoloģijā, atjaunojot mata struktūru tieši tur, kur tas ir nepieciešams: 
 
 • Aktīvas atjaunojošas daļiņas – pozitīvi lādētas daļiņas, kas precīzi lokalizē negatīvi lādētās bojājumu vietas visā mata garumā, nodrošinot tā ārējo slāni tieši tajās vietās, kur ir bojājumi, un līdz ar to pasargājot no bojājumiem mata garozu; tādējādi mata struktūra tiek atjaunota, izlīdzināta un papildināta tieši tur, kur tas ir nepieciešams; 
 • Pantenols, plašāk pazīstams kā provitamīns B5, – šī nelielā daļiņa iekļūst dziļumā un pamatīgi baro, un kopj matus no iekšpuses, tos stiprinot;
 • Šķidrais keratīns - papildina atjaunojošo daļiņu iedarbību un precīzi aizpilda pat vismazākās plaisas, un tādējādi efektīvi atjauno un aizsargā matu no bojājumiem, nodrošinot tiem optimālu aizsargslāni. 

 

KERADETECT™ tehnoloģija ir vieda tehnoloģija, kas atjauno matus tajās vietās, kurās ir nepieciešama kompleksa atjaunošana, lai atgrieztu tiem spīdumu un mīkstumu, kā arī, lai nodrošinātu tiem aizsardzību pret turpmākiem bojājumiem, – saka Dr. Natālija Sorsa (Nathalie Sors) no Bejersdorfas pētījumu un attīstības centra.
 


Atlikušas 0 dienas!

PIESAKI SAVU ZĪMOLU

Piesaki projektam savu zīmolu, preci vai pakalpojumu.

INSTAGRAM