Ienāc vai autorizējies ar

Ienākt
Reģistrējies | Esi aizmirsis paroli?
img

Nivea Caring

Piesakies jauno NIVEA Caring micelāro ūdeņu testam un iegūsti DROGAS dāvanu karti 50 vai 25 EUR vērtībā!

 
Meklējam 15 vēstnešus, kas vēlas izmēģināt jaunos NIVEA Caring micelāros ūdeņus.
 
Lai pieteiktos NIVEA Caring micelāro ūdeņu izmēģināšanai, Tev tikai:
1. Jāreģistrējas vēstnešu vietnē www.womstar.lv un jāaizpilda anketa (ja esi jau reģistrējies, jāautorizējas ar savu e-pastu un paroli).
2. Jāpiesakās NIVEA Caring micelāro ūdeņu izmēģināšanas projektam.
3. Ja būsi starp tiem, kurus izvēlēsimies projektam, informēsim Tevi par to personīgi uz norādīto e-pastu.
4. Izvēlētie vēstneši saņems:
2 NIVEA Caring micelāro ūdeņu komplektus;
izmēģinājuma rokasgrāmatu;
produktus bez maksas var saņemt Womstar.lv birojā Rīgā, Dzirnavu ielā 43-4.
5. Balvas labākajiem vēstnešiem: aktīvākais vēstnesis saņems DROGAS dāvanu karti 50 EUR vērtībā, bet otrais un trešais aktīvākais vēstnesis katrs saņems DROGAS dāvanu karti 25 EUR vērtībā.
 
Jaunie NIVEA Caring micelārie ūdeņi un to iedarbība 
 
Pareiza ādas attīrīšana ir viens no svarīgākajiem veselas un skaistas ādas priekšnosacījumiem. Diemžēl bieži vien dekoratīvās kosmētikas noņemšana ir nogurdinošs process. Jaunie NIVEA Caring micelārie ūdeņi padara ādas tīrīšanu vienkāršāku – tie maigi un efektīvi attīra, vienlaikus mitrina un kopj ādu. Saudzīgais sastāvs ar novatorisko micelāro tehnoloģiju un vērtīgām kopjošajām sastāvdaļām rūpīgi attīra ādu, iedarbojoties kā magnēts. Micellu lipofīlais centrs ieskauj lipofīlus netīrumus, piemēram, dekoratīvo kosmētiku un taukvielas. Vienlaikus hidrofīlā, ārējā daļa ļauj micellām pielipt pie vates plāksnītes. Tādējādi “netīrumus” var ļoti viegli un saudzīgi notīrīt. 
 
NIVEA Caring – apvieno ādas attīrīšanu un kopšanu
 
Sastāvs ar micelāro tehnoloģiju un kopjošās sastāvdaļās padara ādas attīrīšanu īpaši maigu un ādas dabiskajai aizsargbarjerai saudzīgu. NIVEA Caring micelāro ūdeņu pH līmenis ir līdzvērtīgs ūdenim, tāpēc tie ir tikpat nekaitīgi ādas skābju slānim – nozīmīgam ādas aizsardzības mehānismam. Šī unikālā kombinācija ļauj NIVEA Caring micelārajiem ūdeņiem attīrīt, atsvaidzināt un kopt ādu ļoti maigā, bet efektīvā veidā. Salīdzinājumā ar citiem dekoratīvās kosmētikas noņēmējiem vai attīrošajiem produktiem, piemēram, salvetītēm, tie neveido taukainu kārtiņu uz ādas un āda ir maiga un gluda. Turklāt nav nepieciešams vates plāksnīti berzēt, tāpēc skropstas saglabājas skaistas un stipras, un jutīgā āda ap acīm netiek kairināta.
 
 


Atlikušas 0 dienas!

PIESAKI SAVU ZĪMOLU

Piesaki projektam savu zīmolu, preci vai pakalpojumu.

INSTAGRAM