Ienāc vai autorizējies ar

Ienākt
Reģistrējies | Esi aizmirsis paroli?
img

Philips ProCare Auto Curler

Aktīvākā vēstnese pēc Philips ProCare Auto Curler izmēģinājuma lokveidi iegūs savā īpašumā.

 • Mēs meklējam 10 aktīvas vēstneses, kuras vēlas būt pirmās, kas izmēģinās inovatīvo Philips ProCare Auto Curler jeb automātisko lokveidi. Philips ProCare Auto Curler burvība slēpjas tajā, ka tas automātiski izveido nemainīgi izcilas lokas.  Meklējam vēstneses, kas  labprāt dalīsies ar saviem iespaidiem sociālajos tīklos.

Lai pieteiktos Philips ProCare Auto Curler izmēģināšanai, Tev tikai:

1. Jāreģistrējas vēstnešu vietnē www.womstar.lv un jāaizpilda anketa (ja esi jau reģistrējusies, jāautorizējas ar savu e-pastu un paroli);

2. Jāpiesakās Philips ProCare Auto Curler izmēģināšanas projektam.

3. Ja būsi starp tām, kuras izvēlēsimies projektam, informēsim Tevi par to personīgi uz norādīto e-pastu.

4. Izvēlētās vēstneses saņems:

·         Philips ProCare Auto Curler – izmēģināšanai sev.

·         Vēstneša rokasgrāmatu.

·         Īpašu atlaidi - iespēju iegādāties Philips ProCare Auto Curler pēc izmēģinājuma ar 46% atlaidi jeb par 59 EUR. (Lokveiža cena veikalos Latvijā: 109,99 EUR.)

 •  Produktus vēstneses varēs saņemt Womstar.lv birojā Rīgā, Dzirnavu ielā 43-4.
 •  Ja pēc izmēģinājuma vēstnese nevēlas iegādāties Philips ProCare automātisko lokveidi, to var vienkārši atgriezt Womstar.lv birojā.

5. Balva aktīvākajai vēstnesei: pēc Philips ProCare Auto Curler izmēģinājuma labākā vēstnese lokveidi iegūs savā īpašumā. (Lokveiža cena veikalos Latvijā: 109,99 EUR.)

Kas ir Philips ProCare Auto Curler?

Philips ProCare Auto Curler automātiskais lokveidis, kas izveido nemainīgi izcilas lokas. Motors bez sukas un titāna keramiskais cilindrs automātiski sarullē, uzkarsē un ieveido matus, lai vienmēr iegūtu perfektas lokas.

Produkta funkcijas:

 • Philips ProCare automātiskais lokveidis uzritina matus uz uzkarsētā cilindra un vienmēr izveido perfektas lokas.
 • Pagriežams titāna cilindrs ātrai ieveidošanai, gludai slīdāmībai un mirdzošiem matiem. Cilindra titāna keramiskais pārklājumam piemīt izcila siltuma vadītspēja, kas ļauj izveidot perfektas lokas.
 • Izturīga motors loku izveidei dažādos virzienos. Izmantojiet, lai iegūtu perfekti vienādas lokas kreisajā un labajā pusē simetriskam izskatam. Vai arī izmantojiet automātisko loku funkciju dažādiem loku virzieniem pilnībā dabiskam izskatam.
 • 3 siltuma iestatījumi (170C - 190C- 210C) un 3 laika iestatījumi (12sek - 10sek - 8sek) dabiskām, spīdīgām lokām ar dažādu stingrību. Izvēlieties temperatūru savam matu tipam un izmantojiet ātruma iestatījumus, lai ar lokveidi izveidotu vēlamo rezultātu.
 • Lielas veiktspējas sildītājs ar 30 sekunžu uzsilšanas laiku.
 • Trīs regulējami ieveidošanas virzieni (pa kreisi, pa labi un pamīšus). Lokas pa labi, lokas pa kreisi, lai jūs varētu ieveidot katru pusi ar perfektu simetriju, vai arī automātiskā lokošana, lai pamīšus veidotu lokas uz abām pusēm perfekti dabiskam izskatam.
 • Philips ProCare automātiskajam lokveidim ir ergonomisks dizains, kas padara vieglāku perfekti vienādu loku veidošanu visā galvas apjomā, pat pakausī.
 • Unikāls siltumu izolējošs nodalījums apdegumu novēršanai ieveidošanas laikā. Atšķirībā no standarta lokšķērēm, jūs nekad vairs neapdedzināsiet pirkstus, izmantojot Philips ProCare automātisko lokveidi.Atlikušas 0 dienas!

PIESAKI SAVU ZĪMOLU

Piesaki projektam savu zīmolu, preci vai pakalpojumu.

INSTAGRAM