Ienāc vai autorizējies ar

Ienākt
Reģistrējies | Esi aizmirsis paroli?
img

VENOLUX gels nogurušām kājām

Piesakies jaunā VENOLUX gela nogurušām kājām testam!

Aktīvākajam un labākajam vēstnesim 100 EUR dāvanu karte pirkumiem DabaDziede.lv

  • Mēs meklējam 50 vēstnešus, kuri vēlas izmēģināt jauno Latvijas zaļās farmācijas uzņēmuma Silvanols ražoto Venolux gelu nogurušām kājām, kas palīdzēs atgūt kāju labsajūtu pēc nogurdinošas darba dienas, fiziskas slodzes un ceļojumos. Meklējam vēstnešus, kam patīk dalīties ar saviem iespaidiem sociālajos tīklos.

Lai pieteiktos Venolux izmēģināšanai, Tev tikai:

1. Jāreģistrējas vēstnešu vietnē www.womstar.lv un jāaizpilda anketa (ja esi jau reģistrējies, jāautorizējas ar savu e-pastu un paroli);

2. Jāpiesakās Venolux gela izmēģināšanas projektam.

3. Ja būsi starp tiem, kurus izvēlēsimies projektam, informēsim Tevi par to personīgi uz norādīto e-pastu.

4. Izvēlētie vēstneši saņems:

  •          2 Venolux gela iepakojumus – izmēģināšanai sev un draugam.
  •          Vēstneša rokasgrāmatu.
  •          Atlaižu kodu pirkumiem DabaDziedē.lv bodē.

 

Produktus bez maksas varēs saņemt Womstar.lv birojā Rīgā, Dzirnavu ielā 43-4.

5. Balvas aktīvākajam vēstnesim: labākais un aktīvākais vēstnesis saņems 100 EUR dāvanu karti pirkumiem DabaDziedē.lv bodē un dāvanā varēs izvēlēties šādu Latvijā ražotu zīmolu produktus: Silvanols, Feltstyle, GiGi bloks, Bio2you, Graci Musli, Adi-hai, Livonias Eko Cosmetics, Pienene, La Lina.

Kas ir Venolux gels un kāds ir tā sastāvs?

Venolux gels ir unikāls kopjoši ārstniecisks dabas vielu gels, kas paredzēts lietošanai nogurušām un pietūkušām kājām.

Piemērots:

  • cilvēkiem pēc pastiprinātas kāju slodzes (sports, ilgstoši pārgājieni, dejošana);
  • ilgstoši stāvoša vai sēdoša darba darītājiem (pārdevēji, kasieri, ofisa darbinieki);
  • cilvēkiem, kuriem jāstrādā lielā karstumā (konditori, pavāri);
  • ceļotājiem (pie ilgstošiem pārlidojumiem, pārbraucieniem, pārgājieniem).

 

VENOLUX gels satur sešas bioloģiski aktīvas sastāvdaļas – zirgkastaņas, divdaivu ginka, arnikas, smiltsērkšķu dzinumu un skuju ekstrakti un mentola kristāli –, kas, savstarpēji mijiedarbojoties, nodrošina gan tūlītēju atsvaidzinošu sajūtu, kas ātri sniedz atvieglojumu, gan darbojas ilgtermiņā, uzlabojot perifēro limfas un venozo atteci kājās, tonizējot vēnu sieniņas, kā arī labvēlīgi ietekmējot kāju ādu.

Venolux nesatur konservantus un parabēnus, tas iespējams, pateicoties ērtajam hermētiskajam iepakojumam ar dozatoru. Tajā nav iespējams iekļūt mikroorganismiem no ārējās vides, jo iepakojumu nav iespējams atvērt, to nesabojājot.

Kas ir DabaDziede.lv?

Daba dziedē ir Latvijas dabas iedvesmots projekts, kas apvieno Latvijā ražotus dabiskus zīmolus, vadošos veselīga dzīvesveida un sevis pilnveidošanas ekspertus. Daba dziedē pulcē cilvēkus ar līdzīgiem uzskatiem, kas dabiskumu un veselību uztver kā dzīvesveidu, izvēlas un novērtē Latvijā ražotus produktus.

Daba dziedē izveidotājs ir Latvijas zaļās farmācijas kompānija Silvanols, kas jau vairāk nekā 20 gadus ražo dabiskas izcelsmes uztura bagātinātājus, medicīniskās ierīces un zāles, lai padarītu dabas dziedinošo spēku tuvāku un pieejamāku cilvēkiem visā pasaulē.

Akcijas laikā dalībnieki un viņu draugi aicināti uzdot savus jautājumus speciālistiem par veselības, dabiska dzīvesveida, bērnu audzināšanas un radošas attīstības, attiecību un iekšējās harmonijas tēmu.

Sakot ar 30. septembra trešdienu, rītos un vakaros aicinām visus apmeklēt nodarbības Gudro sievu skolā, kur pediatres no Capital Clinic Riga, Bērnu slimnīcas un Jūras medicīnas centra sniegs atbildes uz jautājumiem par bērnu veselību.   

Vairāk par nodarbībām šeit: www.mammamuntetiem.lv/articles/32916/izmanto-iespeju-uzdot-jautajumus-par-berna-veselibu-drosibu-un-profilaksi-bezmaksas-nodarbiba/ 

 

 Atlikušas 0 dienas!

PIESAKI SAVU ZĪMOLU

Piesaki projektam savu zīmolu, preci vai pakalpojumu.

INSTAGRAM